Homepage - Gratulacje - Przyjaciele

Specjalne życzenia dla przyjaciół i znajomych

Śluby przyjaciół, bliższych i dalszych znajomych wymagają przygotowania ciekawej formy życzeń czy też toastów, które będą wznoszone w czasie uroczystości weselnych. Jeżeli to bliskie nam osoby wstępują w związek małżeński, można sobie pozwolić na życzenia wesołe, czy wręcz humorystyczne. Mogą one zawierać wspomnienie jakiegoś miłego wydarzenia, które utkwiło nam w pamięci. Można przygotować życzenia bardzo osobiste, bo znamy dobrze nowożeńców, wiemy o czym marzą i co chcą osiągnąć. Wskazane jest jednak wnikliwe przemyślenie koncepcji tekstu, tak aby był on dobrze odebrany i nie wprowadzał młodej pary w stan zażenowania. W przypadku dalszych znajomych życzenia powinny być bardziej formalne. Najwłaściwszą formą będzie więc oryginalna, ale poważna formuła, która zawsze zostanie dobrze odebrana. Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje życzeń, które mogą stanowić bazę dla stworzenia tekstu lub mogą zostać wykorzystanie w proponowanej formie.

Inspiracje dla najlepszych ślubnych życzeń dla przyjaciół i znajomych:

Niech dzisiejsze wydarzenie na zawsze pozostanie w Waszej pamięci, byście jako małżeństwo, przeglądając ślubne fotografie nadal potrafili wzbudzić w sobie te same uczucia radości, emocje, wzruszenia. Niech ta miłość trwa po życia kres. Powodzenia na nowej drodze życia.

Opinia:
80% (2)
oceniać

Przyjmijcie szczere życzenia szczęścia, radości, uśmiechu na tej nowej, obranej przez Was ścieżce życia. Niech z każdym dniem Wasza miłość staje się bardziej głęboka, pełna szacunku oraz wzajemnego zrozumienia. Serdeczne gratulacje!

Opinia:
60% (1)
oceniać

Pamiętasz jak byłyśmy dziećmi i dla naszych lalek urządzałyśmy średnio raz w miesiącu wesele? Teraz, kiedy nadszedł dzień Twojego ślubu chciałabym Ci życzyć, aby życie z Twoim wybrankiem było zawsze tak wesołe, jak nasze zabawy z dzieciństwa, a Twój mąż, aby codziennie nosił Cię na rękach.

Opinia:
oceniać

Gratulacje! Wiadomość o Twoim ślubie ogromnie mnie ucieszyła. Życzę Tobie i Twojej wybrance ogromu szczęścia, miłości, a na Waszej wspólnej drodze samych tak wspaniałych przyjaciół jak ja.

Opinia:
oceniać

Pragnę życzyć Wam z okazji Waszego ślubu samych uroczych dni, które będzie wypełniało szczęście oraz Wasza wzajemna miłość. Jestem przekonany, że idealnie do siebie pasujecie i ogromnie się cieszę, że dwoje moich najlepszych przyjaciół razem przejdzie przez życia.

Opinia:
oceniać

Z okazji Twojego ślubu życzę Ci kochany Przyjacielu szczęścia i mnóstwa miłości. Twoja Panna Młoda jest tak cudowna, że nie mam żadnych wątpliwości, że Wasza wspólna droga przez życie będzie tak wspaniała, jak nasze młodzieńcze marzenia.

Opinia:
oceniać

Gratulacje z powodu zawarcia związku małżeńskiego. W tej podniosłej chwili, która jest ukoronowaniem Waszej wspólnej miłości, chciałabym życzyć Wam zdrowia, szczęścia, radości z każdego dnia spędzonego wspólnie, a także spokoju, wyrozumiałości, która pozwoli Wam żyć w harmonii przeżyć wspólne lata.

Opinia:
oceniać

W tym wyjątkowym dniu Waszego ślubu, życzę byście trwali w miłości, potrafili razem rozwiązywać problemy codzienności oraz abyście zaznali szczęścia w tym związku. Wspaniałych dzieci, radosnych chwil oraz wytrwałości.

Opinia:
oceniać