Homepage - Gratulacje - syna & córka

Najlepsze ślubne życzenia dla syna i córki

Dzień, w którym dziecko rozpoczyna nową drogę życia i wstępuje w związek małżeński jest wielkim wydarzeniem. Para młoda wraz z rodzicami planuje uroczystość, dopracowując wszystkie szczegóły tak, aby ten dzień był cudowny i niezapomniany, by wspominać go z radością przez całe życie. Rodzice zastanawiają się nad treścią życzeń, które złożą nowożeńcom. Życzenia powinny wyrażać wielką miłość, którą państwo młodzi byli obdarowywani od dzieciństwa, powinny zapewniać, że uczucia i przywiązanie Rodziców nie zmienią się po ich ślubie.

W swoich życzeniach Rodzice zwykle wskazują mądrość życiową, którą dzieci powinny kierować się budując własną rodzinę, tak aby ich szczęście nie było tylko złudzeniem, ale żeby rzeczywiście towarzyszyło im każdego dnia. Ciepłe i mądre życzenia z okazji ślubu staną się drogowskazem na dalszą drogę życia. I choć to tak niewiele słów czy zdań, warto zastanowić się, jak wyrazić swoje uczucia w stosunku do dziecka i jak wskazać młodej parze drogę, którą powinna podążać. Można skorzystać z gotowych życzeń zamieszczonych poniżej lub potraktować je jako inspirację do przygotowania własnego tekstu.

Jak i co życzyć swoim dzieciom z okazji ich ślubu?

Wyrosłaś na piękny kwiat, który z każdym dniem staje się doskonalszy, bardziej pachnący i samowystarczalny. Jesteś największym osiągnięciem mojego życia i jestem dumna, że mam tak wspaniałe dziecko jak Ty. Bądź silna, nigdy nie rezygnuj z tego co kochasz oraz odnajdź w sobie wyrozumiałość, by z każdym dniem odkrywać jakiego wspaniałego człowieka poślubiałaś.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Kochany synku, dzień mojego ślubu z Twoją mamą był najszczęśliwszym dniem w moim życiu. Wiem, że dzisiaj Ty czujesz dokładnie to samo, co ja przed trzydziestu laty, dlatego cieszę się Twoją radością i życzę Ci, abyś codziennie był tak szczęśliwy jak w dniu swojego ślubu.

Opinia:
oceniać

Kochana córeczko, zawsze marzyłaś o białej ślubnej sukience, którą w tym wyjątkowym dniu założysz dla swojego ukochanego. Dzisiaj, kiedy to marzenie stało się rzeczywistością stoję przy Was i cieszę się, że Ty tak promieniejesz, a w oczach Twojego wybranka widzę morze miłości, której wiem, że w Waszym wspólnym żuciu nigdy nie zabraknie.

Opinia:
oceniać

Kochany synku, jestem dumna, kiedy widzę, jaki z mojego małego chłopca wyrósł wspaniały mężczyzna. Cieszę się, że od dzisiaj, dzięki Tobie, będę miała też córkę. Życzę Wam obojgu samych szczęśliwych dni wspólnego życia, którego początkiem będzie Wasz piękny ślub.

Opinia:
oceniać

Kochana córeczko, cieszę się, że znalazłaś swoje szczęście. Twój wybranek to wspaniały mężczyzna i wierzę, że będziecie razem bardzo szczęśliwi. Życzę Wam z całego serca, abyście po trzydziestu latach małżeństwa patrzyli na siebie z taką miłością, jak my z Twoim tatą dzisiaj patrzymy na siebie.

Opinia:
oceniać

Kochanie, kiedy byłaś małą dziewczynką uwielbiałaś patrzeć w niebo i tworzyć historie na podstawie kształtów chmur. Była w Tobie miłość, nieskrępowana wyobraźnia, błysk w oku oraz radość z każdej chwili życia. Twój przyszły mąż sprawił, że na nowo odkryłaś w sobie dziecko, które zachwyca się pięknem świata. Życzę Wam samych niezwykłych chwil oraz miłości, która potrafi przezwyciężyć wszelkie trudności.

Opinia:
oceniać

Twoje narodziny wniosły do naszego życia promień radości, od dziecka byłeś nieustępliwy, otwarty na nowe doznania, doświadczenia życiowe. Pamiętam Twoje pierwsze kroki, nieustannie upadałeś, potykałeś się, jednak nigdy nie zrezygnowałeś. Z determinacją na twarzy podnosiłeś się i dążyłeś do przodu. Wciąż trudno mi uwierzyć, że jesteś już mężczyzną, który niebawem założy własną rodzinę. Synu, obyś zawsze był tak zdeterminowany, gotowy na zapewnienie szczęścia sobie, swojej wybrance, dzieciom.

Opinia:
oceniać

Od dziecka byłeś dla mnie nadzieją, radością, czystym szczęściem. Zawsze potrafiłeś mnie rozśmieszyć i pocieszyć w smutnych chwilach, organizując wyścigi samochodowe po pokoju oraz mówiąc „Mamo, uśmiech!”. Nigdy nie trać tego optymizmu, otwartości, wyrozumiałości oraz miłości, którą z całego serca przekażesz swojej żonie. Obyście zawsze byli dla siebie ostoją oraz wsparciem.

Opinia:
oceniać