Homepage - Życzenia - piękne

Piękne oraz romantyczne teksty na ślubne kartki

Ślub to bardzo doniosłe wydarzenie. U jego podstaw leży wielka miłość. Romantyzm jest wpisany w uroczystość ślubu, dlatego romantyczne życzenia będą jak najbardziej na miejscu. Staną się jeszcze jedną magiczną pamiątką tego doniosłego wydarzenia. Po latach państwo młodzi z rozrzewnieniem będą oglądać ślubne zdjęcia, być może włączą nagrany z tej okazji film i będą ciepło wspominać gości, którzy przesłali im piękne frazy. Romantyczne życzenia będą jak najbardziej na miejscu, jeśli z młodą parą łączy cię bliska zażyłość. Będą najlepsze dla zaprzyjaźnionych par, rodziców, braci i sióstr, bratanków i siostrzenic, dziadków, kuzynów czy przyjaciół, dla których ten dzień jest również bardzo ważnym osobistym wydarzeniem. Zadanie jest o tyle trudne, że na temat miłości powiedziano już we wzniosłym i romantycznym tonie bardzo wiele. Trzeba być ostrożnym, by życzenia nie zabrzmiały zbyt banalnie. Może warto sięgnąć po cytaty i odnieść się do nich we własnych życzeniach? Najważniejsze by takie życzenia płynęły prosto z serca, a nawet po latach dostarczą wielu wzruszeń.

Wskazówki, jak napisać miłe ślubne życzenia:

Od dziś jesteście mężem i żoną. Życzę Wam, by ten fakt zawsze był dla Was powodem do radości, a nigdy do smutku. Byście w przysiędze małżeńskiej zawsze dostrzegali błogosławieństwo i nigdy nie doszukiwali się w niej przekleństwa. By ślubne obrączki zawsze były przez Was noszone z dumą i nigdy nie zaczęły Wam ciążyć jak kula u nogi. By małżeństwo nigdy nie kojarzyło się Wam z ciasną klatką, a zawsze z miłością, która przynosi wolność i dodaje skrzydeł.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Od dzisiaj kroczycie Nową Drogą. W pokonywaniu jej pomoże Wam złożona sobie przysięga - miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Ona utoruje Wam szlak. Przed zboczeniem z niego uchroni Was lśniąca na palcu obrączka. Spoglądajcie na nią jak na drogowskaz. Życzę Wam szerokiej drogi!

Opinia:
100% (1)
oceniać

Mówi się, że piękne klejnoty to szczęście kobiety. Nic jednak nie zastąpi najszlachetniejszego z nich, czystego ludzkiego serca przepełnionego miłością do drugiej osoby. Jesteście szczęściarzami bowiem sami się o tym przekonaliście i z każdym dniem szlifujecie Wasz związek w drodze ku doskonałości. Dziękuję Wam, bo swoim uczuciem przywracacie mi wiarę w piękno tego świata.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Ciepłe promienie słoneczne padające na twarz o poranku, aromatyczny zapach kawy oraz piękne słowa szeptane na dobranoc, opieka oraz pragnienie szczęścia. Miłość jest niczym puzzle. Staje się niepowtarzalną całością, tylko wtedy, gdy łączy dwoje ludzi, którzy dbają o siebie w trudnych chwilach, ale i w zwykłej codzienności, przez drobne uczynki, wywołujące uśmiech na twarzy ukochanego.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Małżeńska miłość jest jak jabłoń. Jeśli wyrasta z jednej pestki, będzie wymagać szczególnej troski. Na jej owoce trzeba będzie zaś czekać nawet kilkanaście lat. Jeśli jest przeszczepiona z dojrzałego drzewa, pokona wszystkie przeciwności i będzie obficie owocować. O każdą jabłoń – zarówno tą wątłą, jak i tą silną – trzeba jednak nieustannie dbać. Oby nigdy nie zabrakło Wam ogrodniczego zacięcia!

Opinia:
oceniać

Młodej Parze na Nową Drogę Życia promieni słońca garść wrzucamy w kieszeń i gwiezdnego pyłu obficie sypiemy pod stopy. Wyprawka to skromna – wiemy. O resztę już wcześniej zadbał jednak dobry Bóg. Poprowadzi Was Jego Anioł, Wasz Stróż. Z nim możecie czuć się bezpiecznie.

Opinia:
oceniać

Jak wody oceanu uderzające o brzeg, jak przyroda budząca się do życia na wiosnę, jak czar letnich wieczorów spędzonych w blasku płomieni świec oraz muszla znaleziona na plaży, z której wnętrza snuje się subtelna melodia. Miłość to niewypowiedzianie piękne uczucie, które obezwładnia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Ślub to celebracja tego stanu, jego doskonałe dopełnienie, które złączy Was wspólnym węzłem, byście stali się jednością.

Opinia:
oceniać

Odkąd sięgam pamięcią uwielbiałaś siadać na werandzie podczas wschodu słońca i czytać romantyczne powieści Jane Austen. Zawsze marzyłaś o znalezieniu własnego Pana Darcy. Dzisiaj wzruszenie odbiera mi mowę, bowiem widzę, że spełniasz swoje sny, stojąc u boku tak wspaniałego mężczyzny. Kochanie dbaj o niego i aby zawsze był dla Ciebie godnym, szarmanckim parterem.

Opinia:
oceniać

Czasami świat wydaje się szary, pozbawiony sensu oraz znaczenia, gdy wtem wkracza do niego drugi człowiek, druga połowa serca, która wnosi ze sobą barwy i maluje rzeczywistość na niebiesko, żółto, zielono, czerwono, sprawiając, że z radości ma się ochotę tańczyć na ulicy. Jesteście wielkimi szczęściarzami, bo Wasze serca znalazły się wzajemnie.

Opinia:
oceniać

Muzyka wypełniająca duszę, poruszająca serce, skłaniająca do przemyśleń, wywołująca wzruszenie, nadająca światowi barw oraz czyniąca każdy dzień bardziej doskonałym. Tak jak miłość, która Was połączyła, stała się wspólną melodią Waszych dusz, która zyskuje dopełnienie oraz grację, tylko gdy dwóch muzyków współpracuje ze sobą nad trwałością związku. Melodia życia dziś rozpoczyna swój bieg na Waszym ślubnym koncercie.

Opinia:
oceniać