Homepage - Życzenia - Tradycyjne

Tradycyjne ślubne życzenia

Ślub to wzniosłe wydarzenie i wymaga odpowiedniej oprawy. Tradycją jest, że podczas uroczystości każdy z gości ma okazję złożyć młodej parze życzenia, wręczyć kwiaty i prezent. Życzenia możemy również spisać i dołączyć do ślubnego prezentu. Jeśli nie jesteśmy z młodą parą w szczególnie bliskich stosunkach, bądź charakter naszej znajomości jest raczej formalny, pozostaje nam złożyć z okazji ślubu konwencjonalne życzenia.

Tradycyjna forma ślubnych życzeń dobrze wypadnie w formie listownej, gdy nie jesteśmy na liście ślubnych gości. Takie życzenia sprawdzą się także wtedy, gdy zabraknie nam czasu lub kreatywności, by wymyślić coś wzniosłego lub zabawnego. Tradycyjne podejście w przypadku tego typu uroczystości zawsze się sprawdzi.

Przykłady tradycyjnych oraz formalnych ślubnych życzeń:

Z okazji ślubu życzę Wam wszystkiego, co najlepsze: miłości obfitującej we wzajemną troskę i czułość, nadziei pomagającej przetrwać ciężkie chwile, cierpliwości niezbędnej do znoszenia codziennych trudów oraz radości miażdżącej wszystkie smutki.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Wielu powodów do radości, którymi będziecie mogli się ze sobą dzielić w dzień i w nocy. Odważnych marzeń, które będziecie mogli razem realizować do późnej starości. Pięknych chwil i długiego życia, które od tej pory będziecie przeżywać wspólnie.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Mówi się, że życie nabiera sensu, gdy wypełnia go miłość. Wasz ślub jest na to najdoskonalszym dowodem, dlatego życzę Wam mnóstwa uśmiechu, radości z obecności drugiej osoby oraz miłości rozkwitającej z każdym dniem!

Opinia:
100% (1)
oceniać

Życzę Wam, aby wspomnienia z tego wspaniałego dnia, na zawsze wywoływały na Waszych twarzach uśmiech i przypominały o tym, co skłoniło Was do związania się na całe życie. Wzrastajcie w miłości, budujcie silną nić wspólnego zrozumienia, zaufania oraz wspierajcie się we własnych planach. Gratuluję, że w tym zabieganym świecie, udało Wam się znaleźć pokrewną duszę.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Drodzy Nowożeńcy! Życzę Wam, by miłość i radość zawsze gościły w Waszych sercach. Idźcie przez życie energicznym i pewnym krokiem, krokiem wolnym od lęku i strachu. Cieszcie się każdą wspólnie spędzoną chwilą, marzcie bez umiaru i realizujcie swoje plany z rozmachem.

Opinia:
92% (5)
oceniać

Miłości Wam życzę prawdziwej - cierpliwej i łaskawej; pozbawionej zazdrości i bezwstydu; wyzutej z pychy i gniewu; miłości, która nie pamięta złego, wszystko znosi, wszystkiemu wierzy i we wszystkim pokłada nadzieję. Taka miłość przetrzyma wszystko. I takiej miłości Wam życzę!

Opinia:
90% (2)
oceniać

Kiedy Was poznałam od razu zauważyłam w Waszych oczach wyjątkową iskrę, radość z życia oraz dzielenia go z drugim człowiekiem. Niech Wasze małżeńskie dni nacechowane będą miłością, zaufaniem. Wszystkiego, co najlepsze z okazji ślubu!

Opinia:
70% (2)
oceniać

Gratulacje z powodu Waszego ślubu! Wasza miłość to wszystko, co najcenniejsze na świecie. Niech więź będąca między Wami wzrasta w siłę, wspiera Was w trudnych chwilach oraz pobudza do życia. Szczęścia oraz zaufania!

Opinia:
60% (2)
oceniać