Homepage - Życzenia - zabawne

Zabawne ślubne życzenia

Ślub jest niezwykle szczęśliwym wydarzeniem, mimo to, znajduje się na siódmej pozycji w rankingu najbardziej stresujących wydarzeń w życiu. Dla rozluźnienia atmosfery, warto przesłać młodej parze tekst, który choć na chwilę rozluźni atmosferę. Z tego pomysłu mogą skorzystać ci, którzy pozostają z młodą parą w bliskiej zażyłości. Tego typu życzeń powinni unikać należący do grupy znajomych z pracy, szefostwa czy sąsiadów, jeśli nie łączą ich z parą szczególnie bliskie relacje. Na zabawne życzenia może pozwolić sobie rodzeństwo, zżyte kuzynostwo czy bliscy przyjaciele. Młoda para doskonale wie, że dobrze jej życzą i z pewnością doceni, że w tej ważnej dla nich chwili, dodają im otuchy serdecznym żartem. Wszak to szczęśliwa okazja, tyle, że nowożeńców często zżera trema. Należy dopilnować, by życzenia były dopasowane do poczucia humoru młodej pary i nie odniosły przeciwnego skutku! Najlepiej w zabawnych życzeniach sprawdza się ironizowanie na temat instytucji małżeństwa i tradycyjnie pojmowanych w małżeństwie ról. Warto czasem przełamać konwencję i w zabawny sposób wyrazić swoje przywiązanie do młodej pary.

Przykłady zabawnych ślubnych życzeń:

Małżeństwo jest jak daleka podróż w nieznane. Z ekscytacją decydujesz się na nią, by przekonać się, że jedziesz zepsutym, stale hałasującym pociągiem, który zbacza z trasy i prowadzi do rozwodu albo do przedwczesnej śmierci z wycieńczenia.

Opinia:
73.3% (3)
oceniać

Małżeństwo to poważna sprawa - nie ma nic wspólnego z piaskownicą czy placem zabaw. Skoro jednak już się na nie zdecydowaliście, to bawcie się razem dobrze!

Opinia:
60% (1)
oceniać

Pamiętasz lekcje historii dotyczące średniowiecza? Teraz będziesz miał okazję sam przekonać się jak działa system lenny. Twoja żona stanie się wasalem, który za wszelkie twoje uczynki, przysługi i starania obdarzy Cię swoją godną obecnością. W każdym razie gratuluję.

Opinia:
60% (2)
oceniać

Nic nie trwa wiecznie... Miesiąc miodowy także. Wykorzystajcie go jak najlepiej! P.S.: Czy macie już łóżko wodne?

Opinia:
20% (3)
oceniać

Po ślubie życie się zmienia. Teściowa zaczyna przypominać jędzę, teść staje się nie do wytrzymania, a jakby tego było mało – współmałżonek się do nich upodabnia. Na szczęście, po 25. latach małżeństwa wszystko wraca do normy... Uzbrójcie się zatem w cierpliwość, nie przejmujcie się niczym i bądźcie szczęśliwi!

Opinia:
oceniać

Młoda Paro! Musicie pogodzić się z tym, że nie zawsze będziecie tacy piękni, szczęśliwi i młodzi jak dziś - w dzień swojego ślubu. Czas robi bowiem swoje. Mamy jednak nadzieję, czego szczerze Wam dzisiaj życzymy, że Wasza miłość będzie oporna na jego upływ i nigdy, w przeciwieństwie do Was, się nie zestarzeje.

Opinia:
oceniać

Małżeństwo jest jak cyrograf podpisywany na całe życie. Jeden dzień, który zdeterminuje każdą chwilę, aż do momentu śmierci. W szczęściu, w chorobie, w zdradzie i miłości – razem na dobre i na złe. Życzę szczęścia, wytrwałości oraz odwagi do codziennej walki o swoją pozycję w tym związku. Najlepszego!

Opinia:
oceniać

Wielka sztuka, poezja wybrukowane są osobistym cierpieniem, zawiedzioną miłością oraz niewypowiedzianym bólem, o czym przekonał się sam Mickiewicz. Biorąc pod uwagę okoliczności mam nadzieję, że nie zostaniesz artystą. Wytrwałości w związku zwanym małżeństwem!

Opinia:
oceniać

Od dzisiejszego dnia wsiadacie do jednej łódki płynącej po oceanie rzeczywistości. Tylko nie utońcie, bo jak to w małżeństwie każde z Was wiosłuje w innym kierunku. Wzajemnego zaufania oraz zrozumienia!

Opinia:
oceniać

Życzę powodzenia na nowo obranej ścieżce wzajemnego uprzykrzania sobie życia przez lata. Po małżeństwie nic już nie jest takie same, więc powitajcie małżonka, który nieustannie wybiera się na piwo z kolegami, śpi do południa i zapomina o rocznicach oraz małżonkę, która wtrąca się w każdą sprawę oraz krytykuje wszystko, co stanie jej na drodze. Szczęśliwego życia!

Opinia:
oceniać