Homepage - Gratulacje

Gratulacje z okazji rocznicy ślubu

Znalazłeś się na stronie, która pomoże Ci znaleźć najlepsze gratulacje z okazji zawarcia związku małżeńskiego. Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla każdego człowieka. Głównie dlatego, że najczęściej przydarza się raz w życiu (takie przynajmniej są założenia nowożeńców) i często zmienia je diametralnie. Ślub nie tylko łączy dwie osoby. Łączy także dwie rodziny i dwie życiowe drogi w jedną. Ślub to także okazja do złożenia gratulacji. W zależności od tego kto staje na ślubnym kobiercu, mogą mieć one inny wymiar, inną treść czy inny styl. Inaczej będziemy gratulowali synowi lub córce, inaczej siostrze lub bratu. Inną treść wpiszemy na kartce dla członka rodziny (kuzyna, kuzynki, cioci, wujka), czy szefa. Jeszcze inną formę przybiorą życzenia, które skierujemy do przyjaciela lub znajomego.

Na tej stronie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie życzenia do twojej sytuacji. Nasze zasoby podzielone zostały na cztery kategorie: ślubne gratulacje dla syna & córki, brata & siostry, przyjaciela i znajomego, kolegow i szefa.

W pierwszej kategorii znajdziesz głównie piękne i romantyczne życzenia. W drugiej zabawne, ale także nie pozbawione emocji. W trzeciej humorystyczne, a w ostatniej tradycyjne, niekiedy bardzo oficjalne.

syn & córka brat & siostra przyjaciela & znajomego krewni