Homepage - Gratulacje - Krewni

Najmilsze ślubne życzenia dla członków rodziny

Jednym z częstszych powodów rodzinnych spotkań są śluby. W związek małżeński wstępują ciocie i wujkowie, kuzyni i kuzynki, siostrzeńcy i bratankowie. Czasem nie do końca znamy nowożeńców i trudno jest przygotować życzenia, które będą z jednej strony oryginalne, a jednocześnie będą dostosowane do osób, którym je składamy. Warto zdać sobie sprawę, że jeśli jest to ślub osoby starszej to życzenia powinny być utrzymanie w poważnym klimacie.

Jeśli jednak w związek wstępują młodzi ludzie, można sobie pozwolić na odrobinę humoru, który z pewnością sprawi, że życzenia zostaną zapamiętane. W żartobliwy sposób udzielona rada może utkwić w pamięci na długi czas. Pamiętać jednak należy, aby wszystkie życzenia dostosowane były do wieku pary młodej. Inaczej muszą brzmieć życzenia dla dwudziestolatków, a inaczej dla osób w wieku średnim. Zawsze jednak zachowajmy umiar i dobry smak tak, aby nie urazić nikogo. Warto zapoznać się z życzeniami zamieszczonymi poniżej lub na ich podstawie stworzyć własny, oryginalny tekst.

Pomysły na ślubne życzenia dla kuzynów, kuzynek, siostrzeńców, siostrzenic, bratanków, bratanic, cioć albo wujków...

W życiu najważniejsza jest miłość, a Wy ją już znaleźliście. Dbajcie o nią, a wszystko inne samo się ułoży. Z okazji Waszego Ślubu życzę Wam miliona wspólnie przeżytych lat w zdrowiu, szczęściu i radości oraz oczywiście gromadki uroczych dzieci.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Małżeństwo to przygoda, którą najlepiej przeżyć z kimś wyjątkowym. Ponieważ oboje jesteście fantastyczni, to Wasze wspólne życie z pewnością będzie cudowną bajką, czego z całego serca oboje z ciocią Wam życzymy.

Opinia:
oceniać

Życzę Wam oceanu miłości, po którym bezpiecznie będziecie pływać przez całe Wasze wspólne życie otoczeni gromadką słodkich dzieci. Kochajcie się i cieszcie się sobą, a gwarantujemy, że po 40 latach będziecie tak samo szczęśliwi jak dzisiaj w dniu Waszego ślubu.

Opinia:
oceniać

Zaraz nie będziecie już Ja i Ty, ale My. Z tej okazji życzę Wam mnóstwa szczęśliwych chwil podczas wspólnego życia w zdrowiu i radości. Niech ten dzień będzie początkiem czegoś, co przetrwa na wieki i da Wam szczęście, o którym czyta się w bajkach.

Opinia:
oceniać

W tak różnorodnym, zabieganym świecie trudno jest znaleźć bratnią duszę, dopełnienie swojej osoby, towarzysza na całe życie. Wam się to udało, dlatego życzę Wam miłości, która doda Wam siły, odwagi; subtelności, byście z każdym dniem odkrywali siebie nawzajem oraz wytrwałości, by przezwyciężyć ciężkie chwile.

Opinia:
oceniać

Bądźcie szczęśliwi, bo znaleźliście bratnią duszę, przy której możecie być sobą, która nie obrazi się z powodu depresyjnych stanów, a zamiast tego podniesie na duchu i nakłoni do szalonej podróży w nieznane. Razem możecie dzielić się płaczem, smutkiem, ale i niepohamowanym śmiechem. Miłość to prawdziwy dar, którym obdarował Was los.

Opinia:
oceniać

Kiedy odwiedzałaś mnie jako mała dziewczynka uwielbiałaś wyobrażać sobie, że jesteś księżniczką, która będąc uwięziona w wieży czeka na swojego księcia na białym koniu. Po latach nareszcie odnalazłaś swojego wybawcę i z każdym dniem razem udowadniacie jaką siłę, potęgę ma prawdziwa miłość. Nie rezygnujcie ze swoich marzeń i będąc jednością, nie traćcie z oczu swojej indywidualności.

Opinia:
oceniać

Ghandi mawiał, że tam gdzie znajduje się miłość, tam jest życie. Patrząc na Twoją rozpromienioną twarz, widzę, że z radości miałabyś ochotę zatańczyć, podzielić się ze światem swoim szczęściem. Niech z każdym dniem Wasza miłość wzrasta, umacnia się oraz pokonuje wszelkie przeciwności.

Opinia:
oceniać