Homepage - Życzenia - krótkie

Krótkie wiadomości z okazji zawarcia związku małżeńskiego

W dobie szybkiej komunikacji, smsów, Facebooka i Twitera, z pewnością przydadzą się pomysły na krótkie wpisy z okazji ślubu bliskich i dalszych znajomych. Krótka forma nie oznacza, że powinniśmy zapomnieć o jakości wpisu. Zadanie nie jest łatwe. Pomysł wymaga polotu, dowcipu i unikalności. Forma przekazu nie jest tradycyjna, dlatego sama treść też nie powinna. Młodzi dostaną tego dnia wiele życzeń. Tylko nietuzinkowy pomysł zostanie zapamiętany. W portalach społecznościowych będzie widoczny nie tylko dla młodej pary. Być może ktoś skomentuje nasz wpis. Grono osób, które skorzystają z tej krótkiej formy gratulacji jest pokaźne. Będzie odpowiednia zarówno dla bliskich, którzy z parą spotkają się na ceremonii, jak i dalszych znajomych, którzy wiedzą o ślubie i chcieliby przesłać swoje uszanowania. Takie życzenia z pewnością przydadzą się także współpracownikom i kontrahentom. Jeśli zwykle kontaktujemy się ze znajomym, który bierze ślub w wirtualnym świecie, warto i w tej przestrzeni docenić fakt, że dokonał ważnej zmiany w życiu.

Przykłady krótkich życzeń oraz smsów wysyłanych z okazji zawarcia związku małżeńskiego:

Wspólne życie wymaga wiele poświęceń, ale jest też najpiękniejszym zwieńczeniem prawdziwej miłości. Z okazji Waszego ślubu życzę pięknych chwil, radości, zdrowia i pasji do realizacji własnych marzeń!

Opinia:
100% (1)
oceniać

Związek dwojga ludzi opiera się na zaufaniu, zrozumieniu i szacunku. Wy wszystko to macie, więc zapowiada się wspaniałe małżeństwo. Kochajcie się wzajemnie, opiekujcie się sobą i razem realizujcie swoje marzenia!

Opinia:
100% (1)
oceniać

Kochani, jesteście najpiękniejszą parą, jaką znam. Wzajemna przyjaźń, zrozumienie oraz łącząca Was wspólnota idei. Życzę Wam, żebyście nie tracili radości, uśmiechu oraz ciekawości świata. Odkrywajcie go wspólnie i pielęgnujcie Waszą miłość.

Opinia:
100% (1)
oceniać

Składając przed Bogiem małżeńską przysięgę, podjęliście jedną z najtrudniejszych decyzji. Życzę Wam, abyście w jej słuszność, nigdy nie zwątpili. Trwajcie w swoim wyborze aż do śmierci. Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.

Opinia:
93.3% (3)
oceniać

Życzę Ci, aby dzień Waszego ślubu stał się początkiem niezwykłej podróży w nieznane. Z każdym dniem odkrywajcie się nawzajem, zaskakujcie się i pielęgnujcie swoją miłość. Gratulacje i powodzenia na tej nowej drodze życia!

Opinia:
90% (2)
oceniać

Aż trudno uwierzyć, że oto nadszedł ślub Pana Wszystkowiedzącego oraz Pani Perfekcyjnej! No cóż, będzie Wam trudno, ale czego to się nie robi z miłości. Wszystkiego dobrego, szalonej podróży poślubnej, gromadki dzieci, no i szczyptę wzajemnego zrozumienia, bo to na pewno się przyda.

Opinia:
20% (3)
oceniać

Niech Wasza miłość, którą dzisiaj publicznie sobie wyznaliście, nieustannie kwitnie. Niech Wasz związek, który dzisiaj przypieczętowaliście, będzie powodem Waszej radości. Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia!

Opinia:
oceniać

Choć złotem jest milczenie, cichych dni w małżeństwie nie rekomendujemy Wam wcale. Kłótni również zalecamy mało. Życząc wszystkiego najlepszego, rozmowy długie Wam polecamy i do śmiechu głośnego Was zachęcamy.

Opinia:
oceniać

Niechaj na Nowej Drodze Życia wszystko Wam sprzyja. Niech wiatr w żagle dmucha, pisakiem w oczy nie sypie; niech słońce drogę rozświetla, nigdy Was nie oślepia; niech deszcz zawsze kroplą orzeźwia, nigdy strugą nie siecze.

Opinia:
oceniać

Nic tak nie cieszy jak szczęście dwojga przyjaciół, którzy odkryli w sobie drugą połówkę. Niestety nie mogę być z Wami, ale całym sercem życzę Wam szczęścia. Niech to małżeństwo stanie się początkiem wspaniałej rodziny oraz ostoją, która pozwoli Wam przetrwać pomimo przeciwności losu.

Opinia:
oceniać