Homepage - Życzenia

Różne typy ślubnych życzeń

Znajdujesz się właśnie na stronie, która kryje w sobie mnóstwo życzeń z okazji ślubu. To wyjątkowy dzień dla nowożeńców. Wkraczają na nową drogę w życiu, którą teraz będą kroczyli razem, dzieląc smutki i radości. Rozpoczynają budowanie nowej rodziny. Jak w każdej sytuacji, także i w tej składamy nowożeńcom życzenia. Nie każdy potrafi sam wymyślić wierszyk, by celnie oddać to, co czuje lub przekazać młodej parze cenne wskazówki na dalsze życie. Właśnie dlatego powstała ta strona. Znajdujące się na niej życzenia ślubne zostały pogrupowane w cztery kategorie: śmieszne, krótkie, piękne & romantyczne życzenia i tradycyjne życzenia

Od Ciebie zależy, które wybierzesz. Śmieszne życzenia możesz skierować do przyjaciół, znajomych, kuzynów. Krótkie mogą być przeznaczone dla sąsiadów. Piękne i romantyczne życzenia możesz przekazać bratu lub siostrze, ewentualnie mamie lub tacie, gdy Ci, zawierają drugie małżeństwo. Tradycyjne i nieco bardziej oficjalne życzenia możesz zarezerwować dla szefa lub nauczyciela.

Jeśli już zdecydujesz, która kategoria najbardziej pasuje do życzeń, które będziesz składać, kliknij na odpowiedni button. Zostaniesz przeniesiony prosto na stronę, na której wybierzesz konkretne życzenia. Być może okażą się one jedynie inspiracją i na ich podstawie stworzysz swoje własne.

Śmieszne Najpiękniejsze Trydycyjne Krótkie