Homepage - Gratulacje - brat & siostra

Oryginalne życzenia na ślub brata oraz siostry

Ślub brata lub siostry jest momentem, na który czeka się z wielką niecierpliwością. Wiele lat przeżytych wspólnie, to wiele wspomnień tych zabawnych i tych, o których chcielibyśmy czasem zapomnieć. Zastanawiamy się jak zmienią się nasze relacje po tym wydarzeniu, bo dla naszego rodzeństwa będzie istniał teraz ktoś ważniejszy od nas. Życząc młodej parze tradycyjnego szczęścia na nowej drodze życia, chcielibyśmy, aby życzenia na długo zapadły w pamięć nowożeńców.

Warto przygotować życzenia, które będą nie tylko retrospekcją miłych, wspólnie przeżytych chwil, ale będą również zabawną wizją przyszłego ich wspólnego życia. Zapewnijmy rodzeństwo, w sposób humorystyczny lub poważny, że nadal będą ważnymi osobami w naszym życiu, że mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Najważniejsze jednak jest to, żeby życzenia były szczere i płynęły prosto z serca. Zarezerwujmy trochę czasu, aby przygotować tekst osobiście lub wybrać go z oferowanych propozycji.

Co życzyć bratu i siostrze z okazji ich ślubu?

Miłość to największa radość, ale i ogrom cierpień. Prawdziwa ambiwalencja, nacechowana tym co piękne, smutne oraz niezwykłe. To uczucie, które nie wybiera, przychodzi przynosząc ze sobą motyle w brzuchu oraz odrobinę szaleństwa, które odbiera szansę na sen. Pamiętam kiedy poznaliście się jako dzieci podczas zabawy w parku. To niezwykłe, że od tej pory jesteście nierozłączni i dotarliście aż tutaj, na ślubny kobierzec. Powodzenia!

Opinia:
100% (1)
oceniać

Zawsze byłeś niesfornym łobuziakiem, który zawsze stawiał na swoim. Uwielbiałeś kiedy się denerwowałam i z uśmiechem na twarzy, chowałeś moje zabawki, przeszkadzałeś mi podczas nauki, po ty by mnie zdenerwować. Ale zapewniłeś mi też ciepło, opiekę, braterską miłość oraz wsparcie. Teraz Twoja wybranka będzie miała z Tobą te same problemy, ale i mnóstwo wspaniałych chwil.

Opinia:
100% (4)
oceniać

I nadszedł ten dzień! Moja siostra została panną młodą! Uzbrój się w cierpliwość i bądź przygotowana na wybryki swojego wybranka - skarpetki rozrzucone po całym mieszkaniu, na dni spędzone przed komputerem, na wieczorne wypady na piwo z kolegami, na kolejne prezenty poczynione z miłością, ale z brakiem wyczucia. Gratulacje!

Opinia:
80% (4)
oceniać

Braciszku, jednak mi Ciebie zabrała. Skończą się nasze wspólne męskie wieczory, bo teraz Ona będzie najważniejsza, ale nie martw się. Rozmawiałem z nią i obiecała, że raz na rok pozwoli Ci zaszaleć. A tak poważnie, to bardzo cieszę się Waszym szczęściem i liczę, że na Waszym ślubie i ja poznam kogoś tak wspaniałego jak Twoja wspaniała Panna Młoda.

Opinia:
76% (5)
oceniać

Kochana siostrzyczko, cieszę się, że znalazłaś swojego królewicza, który dzisiaj poprowadzi Cię do ołtarza. Życzę Wam samych wspaniałości na Waszej wspólnej drodze przez życie, ale pamiętaj o swojej obietnicy - czwartkowe wieczory przed telewizorem pozostaną na zawsze naszą babską tradycją, do której nawet Twojemu mężowi będziemy broniły dostępu.

Opinia:
73.3% (3)
oceniać

Pamiętasz siostrzyczko, jak byłyśmy małe i udawałyśmy, że bierzemy ślub z naszymi misiami? Dzisiaj to już nie zabawa, tylko Twój prawdziwy ślub. Całe szczęście, że Twój obecny Pan Młody jest parę centymetrów wyższy od Uszatka. Życzę Wam obojgu ogromu miłości i samych miłych chwil podczas szczęśliwego długiego wspólnego życia.

Opinia:
55% (4)
oceniać

Nie bój się braciszku. Już Ci nie odbiorę tej ślicznotki. Dzisiaj zostanie ona Twoją żoną, a ja mogę już tylko liczyć na to, że na Waszym weselu poderwę jej uroczą kuzynkę. Życzę Wam wszystkiego, co szczęściem nazywają, bo naprawdę wspaniała z Was para i idealnie do siebie pasujecie.

Opinia:
48.6% (7)
oceniać

Pamiętasz nasze wspólne imprezy, tańce do późna na plaży, spanie do południa w wolne dni oraz ucieczki przed domowymi obowiązkami? Dzisiaj nastąpi punkt zwrotny Twojego życia, koniec tych chwil beztroski oraz lenistwa. Zostaniesz szczęśliwym mężem, który musi informować żonę o wszystkich swoich poczynaniach. Radosnych małżeńskich chwil braciszku!

Opinia:
oceniać